O mnie

Cześć! Tak, to ja znajduję się po drugiej stronie i stoję za wszystkimi słodkościami, które się pojawiają.

Zacznę może od przedstawienia się: nazywam się Monika i niedawno zdmuchnęłam 21 świeczek na torcie. Przez kolor włosów mam bardzo oryginalne przezwisko: Ruda - stąd RudaSłodycz ;)

Uwielbiam poznawać nowe smaki. Odmierzanie składników, mieszanie a potem czekanie na pyszny efekt to zdecydowanie coś co kocham. Swoimi wypiekami dzielę się z rodziną i znajomymi. To ich opinie, recenzje i rady działają na mnie motywująco. Zawsze staram się zrobić coś nowego. Lubię podejmować wyzwania i chętnie testuję nowe przepisy. 

Staram się podążać za marzeniami, realizować postawione sobie cele i co raz podnosić poprzeczkę.

Poza pieczeniem i gotowaniem, niezwykłą frajdę sprawia mi bieganie z aparatem - fotografia to jedna z moich pasji, a skakanie i szukanie odpowiedniego kadru dla danego przepisu to tylko jedna z jej stron. 

Co jeszcze? Obecnie studiuję dietetykę - jestem na trzecim roku. Tak więc historia z życia wzięta: nawet dietetyk poczęstuje Cię ciastem, a potem powie: chodź pobiegamy. ;)

Mam nadzieję, że każdy znajdzie na blogu przepis dla siebie. Ja ze swojej strony obiecuję kolejne solidne dawki pomysłów i inspiracji!  

Brak komentarzy: